Doświadczenie i znajomość rynku

Znakujemy koszulki już od kilkunastu lat. Druk na odzieży był pierwszą dziedziną naszej działalności, rozszerzonej później o usługi haftu komputerowego haftujemy.com i druku wielkoformatowego twojdruk.net, skupione obecnie pod wspólną marką Stige. Kolejne lata działalności przyniosły nam setki udanych realizacji i stałą współpracę z zadowolonymi klientami. Są wśród nich zarówno osoby prywatne i mikroprzedsiębiorstwa, jak i renomowane firmy o ogólnopolskim zasięgu oraz profesjonalne kluby sportowe. Dołożymy wszelkich starań, abyś i Ty dołączył do tego grona!

Znakowanie odzieży Bielsko-Biała

Profesjonalne narzędzia pracy

Tylko sprzęt najwyższej klasy pozwoli na uzyskanie czytelnych, estetycznych nadruków, które zachowają ostrość i głębię koloru przez lata. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, wykorzystując przy tym różnorodne techniki: druk sublimacyjny, termotransfer, sitodruk czy druk cyfrowy. Rozbudowany park maszynowy i kreatywność naszego zespołu sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – wykonamy dla Ciebie trwałe, estetyczne nadruki na koszulkach, okryciach wierzchnich i akcesoriach z dowolnego materiału.

Nadruki na odzieży Bielsko-Biała

Usługa nadruku na koszulkach w Bielsku-Białej i okolicach

Preferujemy bezpośrednie spotkania z naszymi klientami, dlatego koncentrujemy się na działalności lokalnej. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni: zależnie od Twoich preferencji przyjedziemy do Twojej firmy lub umówimy spotkanie w naszym biurze w Buczkowicach. Główny obszar naszej działalności to Bielsko-Biała i okolice: Szczyrk, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna; współpracujemy z firmami z Górnego Śląska (Tychy, Rybnik) i Małopolski (Kęty, Andrychów). Działasz poza regionem? Zapraszamy do kontaktu przez telefon lub e-mail!

Odzież firmowa Bielsko-Biała

Realizacje

Nasze marki